Konoba

Open 24/7

HomePortalCalendarFAQSearchRegisterMemberlistUsergroupsLog in

Share | 

NEVOLJE BATA GLAVATOVICA NESUDJENOG DOBITNIKA LOTOA

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Nora

Female
Number of posts : 941
Registration date : 2006-06-28

PostSubject: NEVOLJE BATA GLAVATOVICA NESUDJENOG DOBITNIKA LOTOA   Mon 25 Sep - 17:50

22.09.2006. Zbog greske u novinama ne moze da se oporavi
Bato Glavatovic iz Fundine, nesudjeni dobitnik 385.000 na lotou, na svojoj kozi osjetio je sta sve moze da covjeku uradi netacna vijest u novinama. Kada ju je procitao spremao se na put oko svijeta. Sada, zbog stresa kojeg ne moze da se oslobodi, razmislja da potrazi pomoc psihijatra.
Glavatovicevu srecu i silno uzbudjenje tesko je bilo obuzdati kada je prekjuce na posljednjoj stranici dnevnog lista “Dan” procitao brojeve sa izvlacenja lotoa - 2, 6, 11, 13, 14, 24, i 29. U istom listu juce je objavljeno da su greskom prethodnog dana objavljeni brojevi izvuceni 1. avgusta ove godine i saopstena je prava kombinacija od 19. septembra.
Ono sto se desavalo u medjuvremenu Glavatovic, kaze, tesko moze zaboraviti do kraja zivota.
Radovanje zbog dobitka 385.000 eura presjekla je radnica na kiosku kod koje je svratio da za svaki slucaj provjeri jos jednom. Ona mu je prva saopstila saopstila da brojevi objavljeni u tom listu ne vaze i da nemaju veze sa dobitnom kombinacijom od utorka.
- Listic sam uplatio u Kotoru 19. septembra ujutro i odigrao kombinaciju 2, 6, 11, 13, 14, 24, 29. Nijesam mogao da povjerujem sopstvenim ocima kada sam je vidio u “Danu”. Kada sam saznao da je moja sreca kratkog vijeka, otisao sam u redakciju pomenutog lista i rekao da cu da ih tuzim. Jedna radnica mi je rekla: “Tuzi, jedva cekamo, pa cemo vidjeti ko ce koga tuziti” - kazao je Glavatovic.

Sad mene je ovo bash potreslo...stvarno koji shit!!! disappointed
Back to top Go down
View user profile
Madra
Admin

Female
Number of posts : 1787
Registration date : 2006-06-28

PostSubject: Re: NEVOLJE BATA GLAVATOVICA NESUDJENOG DOBITNIKA LOTOA   Tue 26 Sep - 9:16

ma ja sam mislila da bi danas trebalo svima biti jasno da se ni u kojem slucaju nagradama ne treba radovati dok je zec jos u shumi.
Mene u principu najvise pogadjaju bezdusne reakcije poput te drolje od radnice Dana.Ono,fakat joj je dan bio ispunjen sto je u nekome ubila i poslednju nadu za isplatom novaca koji bi mu po zakonu trebali pripadati.
Ovdje je prosle godine bio slican slucaj,tj.lokalne njujorshke novine su shtamparskom greskom ishtancale dobitni listic na veliku sumu novca,koji je izvukao poprilichan broj ljudi.U sjutrasnjem listu su objavili gresku i izvinili se prevarenom narodu,ali su na koncu konca ipak svoju gresku morali (is)platiti.
Back to top Go down
View user profile http://konoba.dynamicforum.net
Lella

Female
Number of posts : 455
Registration date : 2006-09-27

PostSubject: Re: NEVOLJE BATA GLAVATOVICA NESUDJENOG DOBITNIKA LOTOA   Thu 28 Sep - 15:58

Posteno,kad pogresis a ti ispravi..
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: NEVOLJE BATA GLAVATOVICA NESUDJENOG DOBITNIKA LOTOA   Today at 17:54

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1